ŃǺ§Č€йŦ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ŃǺ§Č€йŦ

nascent

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Akıllı msn nickleri

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
nascent
yönetici
yönetici
nascent
http://ultra.turkforumpro.net
MesajKonu: Akıllı msn nickleri Akıllı msn nickleri Icon_minitimePaz Şub. 01, 2009 11:23 pm

bu saatten sonra baqmam dünüme dünümdekilerle,ben yarına bakarım yanımdakilerle

Umudunu yitirmis olanin, baska kaybedecek birseyi yoktur.

Olgun bir insani dost edinmek istiyorsaniz tenkit edin, basit bir insani dost edinmek istiyorsaniz methedin.

Kötü haberlerin kanatlari vardir. Iyi haberlerin ise ayaklari dahi bulunmaz.

Bizi sollayan bir dahaki köşeyi dönemez..
Farklı olduğumun farKındayım.. aRkamDan konuŞurken bir bakmışSın karŞındayım!

Sén $!mD! G!T B!dahA GéRy GéLmé BéN!mDé SaBRıM VaR $£k!L Déğ!$t!r!yoo tükén!ncé !!!!!

Hayatım vé FarkLıLığıM diğéRLéRi qißi séNiNdé caNıNı sıKaßiLir..fazLa göZé ßatanLarDaNım farKınDayImm.. !

Çocukluğum süper marionun manitasını kurtarmakla, gençliğim senin peşinde koşmakla GEÇTİ..

"кєℓιмєℓєяιη gυ¢υηυ вιℓмιуσяѕαη ιηѕαηℓαяιη кυννєтιηι αѕℓα тαнмιη вιℓє є∂ємєzѕιη...!"

кєşкє ѕöz¢ügü уєяιηє, вιя ∂αнαкι ѕєƒєяє ∂ємєуι ∂єηє

"ιηѕαηℓαя ѕιz∂єη єℓєѕтιяι ιѕтєяℓєя; αмα ∂υумαк ιѕтє∂ιкℓєяι öνgü∂üя."

уєяιη∂є ѕöz ѕöуℓємєѕιηι вιℓєη, özüя ∂ιℓємєк zσяυη∂α кαℓмαz..."

Düşünméktén utanmıyorsan söyLéméktén dé utanma!

çalıskan olmanın 3 sartı 1:sıkı calısmak 2:test çözme 3:bunu bilsem ben calıskan olurdum

Düsmanlarin en büyügü düsmanligini gizleyendir

gözlerin o kdr yeşilki kenarlarında inekler otluo

En surekli ask karsiligi olmayan asktir.

anLaman için anLatmıorum anLamazsn nasıLsa . anLam arama bosuna anLamazsn ddim yha ,)

AşKriMİ kYbeTTiM bULmIyOrM,KNdİmİ kYbTTiM bULaMıoRmmmM;SEnİ kYbDp buLaMaMaKtN KoRkUoYoRm!!!

Zenginbir adam darbir sokaga girmis ayni anda yandan bir filozof gelmis,zengin adam demiski benbir serseri için yoldan çekilmem filozofda demis ben çekilirim

Oyun bitince şah da, piyon da aynı kutuya konur…

N€ FARK €DER Kİ ; KÖR İNSAN İÇİN €LMAS TA ßİR CAM DA, SANA BAKAN KÖR İSE SAKIN K€NDİNİ CAMDAN SANMA!

Hedefin ßensem her atı$ın karawaNa

Sevilenin yanlışı görünmez,sevilmeyenin görünüşü yanlıştır...

aşk sevmekse neden bütün aşkların sonu hep ayrılık

yalanci dunyanin yalanci insanlari

maSum görünüŞe baKıp aLdanmayıN. o biR manYak !

...߀n!M GüN€ş!m T€kRaR DoĞMaK !Ç!n ßaTaR...

ben ne erkekler gördüm gül gül öldüm :D

Dünyanı ben yıktımsa kalbini ben kırdım sa seni sewiorm die haykırdımsa çek wur bni elindeki son kurşunla

nokya kadar menfaat için virgul kadar eğilmem

Ben seni tüm yalanlardan daha çok sevdim

sevmek suç ise cezam idam olsun cezam idam olursa sevenim celladım olsun sevenim celladım olursa adı.....olsun adı....olursa bu can ona kurban olsun

sınav deyip geçme.bu bir yaşam kuralı.

yaşam geriye bakılarak anlaşılır,,ileriye bakarak yaşanılır

biz adam saydık o kendini artist sandı

hızlı yaşadım çabuk yoruldum<<<<<<

çalışmak güzel ama şimdi sırası değil

gerçekler acıdır baklawa tatlıdır demekki baklawa gerçek değil

son gülen sen olacaksın çünkü çok geç anlıyorsun

AnnE ßeN ManyAK OLduM

SEN BENİM FARKIMI FARK EDEMEDİN ARTIK FARK ETSENDE FARK ETMES ÇNKÜ BNİM FARKIMI FARK EDEN SENDEN ÇOK FARKLI =)

benim yaşadıklarımı yaşamadığınız için anlattıklarımı anlayamassınız...

*Söylediklerimden Çok Sakladıklarımda Gizliyim; Bu Yüzden Konuştuklarımdan Çok Sustuklarıma Kulak Verin..

*Ağırdır ßenim Sevmelerim, Her Yürek Kaldıramaz...!!!

*£g€я $€νg!η ß!я н€ν€$$€ g€яç€к ∂€1ℓ нαуαℓ$€ η!¥€т!η $€ν!ρ α¢1 ν€ям€к$€ $€νм€ ß€η1 αякα∂4$...

Ne OUT oL nEdE İN,,,BeNiM gİbİ CiN ol CiN,,!!;);)

savaşan kaybedebilir,savaşmayansa çoktan kaybetmiştir.

GözlerimiN gözLerine değiDiği her aN akLımda Olur da biRgün başkasına bakarsan, gözLerimi hatırLa)

bİr İnSaNa GeReKtİğİnDeN çOk DeĞeR vErİrSeN yA oNu KaYbEdErSiN yDa KeNdİnİ mAvEdErSiN

/x/ ]-[ "KaηatℓaЯı qırıℓmus kü¢çük qeℓebk" ]-[

мαѕυм ∂єιℓιz нιçвιяιмιz««ємιℓу»»

**ⓔⓖⓔⓡ..ⓓⓤⓝⓨⓐ...ⓓⓔⓛⓘⓚⓐⓝⓛⓘ...ⓞⓛⓢⓐⓨⓓⓘ...ⓨⓤⓥⓐⓡⓛⓐⓚ...ⓞ ⓛⓜⓐⓩⓓⓘ..**

çalış çalışacaksan çalışmayacaksan bırak okulu başkası çalışsın

Seni düşünür, seni özlerim, sevgilerin özlemlerin derinliğinde ne olur kır bir kez şeytanın bacağını beni hatırla, bir son bahar serinliğinde… Seni, senden uzakta, sensiz, seninle yaşıyorum… S.S.M

SENİ BULMAKTAN ÇOK ARAMAK İSTERİMSENİ SEVMEDEN ÖNCE ANLAMAK İSTERİM SENİ BİR ÖMÜR BOYU BİTİRMEK DEİL SANA HEP YENİDEN BAŞLAMAK İSTERİM S.S.M.

YAĞMUR MUTLULUGUMA GÖLGE DÜŞÜRMEK İÇİN YAĞIYORSUN ALDIRMIYORUM NİYETİN BENİ ISLATMAKSA BEN ZATEN AĞLIYORUM S.S.M

SENİ SEVMEK ACILARIN EN BÜYÜĞÜ OLSA GEREK SENİ DÜŞÜNÜRKEN GÖZYAŞI DÖKMEK YAŞANABİLECEK EN BÜYÜK SEVİNÇ DEMEK S.S.M.

BEN SENSİZ GEÇEN GÜNLERİME ÜZÜLÜRKEN SEN BELKİ BENSİZLİĞE SEVİNECEKSİN AMA ŞUNU UNUTMA BİR TANEM BİR GÜN SENDE SEVECEKSİN S.S.M

Bu αℓємdє нєrкєsє isуαи sαиα αşк vαr!

sєиsiz gєçєи нєr gєcє pαrLαyαи yıLdızLαrα uмuтLα вαктıм.YαLиız sєиi düşüиєrєк gözLєriмi кαpαттıм.RüyαLαrıмα girєrsiи diyє єrкєиdєи yαттıм…

yαLиızLıк вüтüи dαмαrLαrıмı çαтLαтıyor…!!!

yαLиız; sєиiи єLiиdє soLαcαкsαм кopαr вєиi dαLıмdαи…

Çarmıha gerilmekle eşdeğermiş "elveda"nı engelleyememek.

Aklımızı ve irademizi nefsimizden üstün tutabileceğimiz için bizler insan olarak yaratılmışız.

Akıllı msn nickleri

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası