ŃǺ§Č€йŦ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ŃǺ§Č€йŦ

nascent

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Acı Msn Nickleri

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
nascent
yönetici
yönetici
nascent
http://ultra.turkforumpro.net
MesajKonu: Acı Msn Nickleri Acı Msn Nickleri Icon_minitimePaz Şub. 01, 2009 11:30 pm

sen gidersen yaşayamam demştin ama şimdi görüyorumki yeri dolduranlarla çok güzel yaşıyosunn

!BİR!SEVMEK!BİN!DEFA!ÖLMEKMİŞ!

gözlerimi açsam da sen çıksn karsıma

Kendini kandırma kızım! Ne sanıyosun sen hayatı pembe bi eLbise mi ? Bıkmadın mı etrafa Pembe gözLükLerLe bakmaktan Ya da poLyannacıLık oynamaktan? GeçmiYo işte acıLar Kaç kez anLatıcam sana Bu işLer internet bağLantına benzer Bi koparsa kaLırsın ortada Ne o küçük hanım niçin bu yaşLar?

!!_Ben SeNi UnUttUm Ya sEn UnUtAmAdIn_!!

::::: s.e.n.i.n i.s.m.i.n.i y.a.z.d.ı.g.ı.m h.e.r y.e.r.e b.i.r g.ü.n a.g.l.a.y.a.r.a.k d.i.z ç.ö.k.e.c.e.k.s.i.n :::::

KURDUĞUN HAYELLERİ AYAZLAR YIKSADA SEN YETERKİ ÜMİT ET HAYAT DÖNER SANA!

Özlüyorum! Elin elime değdiğinde, ellerimin titreyişini özlüyorum..!

sensizlik sessizlikte ağlayıpta kımsenın senı duyamaması kadar acı veren bır tebessumdur..

Cok uzaktasin beni duymazsin unuttun beLki de hatirLamazsin hani derdin ya sen bitanesin bitanen burada Sen neredesin

Dünden Olma Yarina Varma Garibeyiz...

Dudaklarim Kilitli, Hosçakal Bugün!..Sen De Yolcusun Dünlerimde Sorgusun...

Artık keşkem kalmadı bitti çok çabaladım ama yine battı gemi..

Küçük velet şekerle büyük ise yeminle kandırılır

Gönülden gördüğüm takvime göre;aldığın her nefes 1 gün sayılır.

Bilemiyorum sana kavuşur muyum ben!!

Ayrılık zor ama beraberken de olmuyor

Bu yolun sonunu görebilseydik ya da bu yolun hoş bir yerinde durabilseydik...

aşk herşeyi etkiler en çok kalbi

SeVdİğiNi BiLmEdEN öLeSiYE SEvMe YokSa sEvENde SeN olUrSun ÖLeNdE!!

ÇOCUKLARIN BİR MASALA KANDIĞI GİBİ BENDE SENİN GÖZLERİNE KANMIŞIM ,GÜNEŞİN YERYÜZÜNÜ YAKTIĞI GİBİ GÜLÜM SENİN GÖZLERİNDE YANMIŞIM

ÇOCUKLARIN BİR MASALA KANDIĞI GİBİ BENDE SENİN GÖZLERİNE KANMIŞIM ,GÜNEŞİN YERYÜZÜNÜ YAKTIĞI GİBİ GÜLÜM SENİN GÖZLERİNDE YANMIŞIM

!!!_SENİ SEVİYORUM DEMEK YETMİYOR TARİFİNE SEVİLİP SEVMENİN MUCİZESİNİ YAŞIYORDUK BİZ_!!!

bir yıldız kadar hoş bir o kadar uzaksın hep gül mutlu ol ki o biride hayatta kalsın...

Hesabını Veremediqim Ne ßir Günüm Ne de Vicdanımı KirLetecek ßir Geçmişim Var..

NE İLKTİN NEDE SONDUN SEVGİYLE DOĞDUN NEFRETLE YOK OLDUN ÜZGÜNÜM EZİK İNSAN SENDE YALAN OLDUN

aLaca KaranLıkta oLsun öLümüm Kısın LambaLarı Kısın aLın GötüRün BüTün umutLarımı Kaderim DünYada KaLsın...okuSun öLüm FeRmanımıSaVcı TopLansın üÇ BeŞ dosT oN YaBaNcı KuruSun aRtıK DaRaĞcı...BeNi HayaLLeRimin BiTTiği YerDe aSın.

Yalanlar bitmez dudaklar susmayınca,sevgi olmaz gözler ışıl ışıl bakmayınca…!

Gözler dudakların sölemeye cesaret edemediği şeyleri açığa vuracak kadar cesurdur..

NE ÇOK SEVDİM ANLATAMAM,GECEM SENSİZ ZOR YATAMAM,BELKİ SANA ANLATAMAM,AMA SANA AŞIĞIM AŞIK…

Unuttuklarını anımsa,kaybettiysen ara,özlediysen git bul,kırdıysan af dile,kırıldıysan affet,çünkü hayat çok kısaaa……!!!

Acı veriyor yeni baştan sevmesi,ama anladım ki acıyı unutulan değil unutturan veriyor..!!!

SENİ SEVME ÇABAM ADINI SAHİLDEKİ KUMLARA YAZMA UĞRAŞIMDI,DALGALARIN HER SEFERİNDE SİLDİĞİ,BENİMSE YILMADAN DENEDİĞİMM….!!

İnce sızım kalp hırsızım,beni benden aldın imkansızım,ağlasam inlesem ne fayda,nasıl olsa ben hep haksızım..!!

Güzel olanı beğen,iyi olanı sev,doğru olanla yürü,kıymetli olanın da yanında kal..!!

SESİN KULAĞIMDA YANKILANIR,NEFESİN ENSEMDE,ÇOK ÖZLEMİŞİM SENİ,FARKETMEMİŞİM MEĞERSE…!!!

áLI$hkánLIkLár. Dáimá kørkµtµr bény.. dµ$µnky bén yá$ámáyá biLé áLI$hkIn déiLim..

Unuttuklarını anımsa kaybettiysen ara, özlediysen git bul, kırdıysan af dile, kırıldıysan affet, çünkü hayat çok kısa

SESİN KULAĞIMDA YANKILANIR,NEFESİN ENSEMDE,ÇOK ÖZLEMİŞİM SENİ,FARKETMEMİŞİM MEĞERSE…!!!

SEWECEKSEN TUT ELLERİMİ SEWMEYECEKSEN GİTKİ UNUTAYIM SENİ SERSERİMM ( LİSELİ ESMER )

dal rüzgarı affetse bile dal kırılmış bir kere yerine gelirmi

BANA NASILSIN DİYE SORMAYIN, HAYATTA OLDUĞUM SÜRECE İYİYİM DEMEKDİR!!!

Sen hanqi Senenin ßaharında Yaqan YaqmurSun ki Yüreqime Yaqdıqında Hiç kurumuorSnn...

уαzмαq ιѕтєяιм α∂ıмı ∂єƒαℓαя¢α..∂υ∂αкℓαяıмℓα ∂υ∂αкℓαяıηα..

AnLadım S£ninki Aşk D£iL H£w£sTii.. İşin AsLı B£nd£ SakLı S£nd£ki SahT£siydii!

Ne kimseЧe Kendimi Tanıtmak Gißi ßir Derdim! Nede Kimsenin ßeni Tanıması Gißi ßir Lüksü wardıR

Ask GüLü EllEriNle AvUçlAmaKtIr SewGi GülÜn DiKenLerİni aVUçLAmaKtıR gÜlÜ heRKez aVUÇLAR aMA SewGiYi KeRkEs aVuÇlaYaCaK kAdar cESaREtli DEgilDir...!!TUGBA BAKIRCI

AşKıN YaLaN oLsA Ne yAzAr BeNiM kALbİm SaNa çArPaR!

olması gerekenler yanımda ya olmayıp gidenler kimin umurunda:)

iki gönül bir olunca samanlığı POLİS basar :]]]

KaLbİn YaLaN sÖyLeYe BiLiR aMa GÖzLeR AsLa...

Sevmek mi?hiç tatmadım Gülmek mi?çoqtan unuttum Yaşamaq mı?boşver Aşk ne mi?büyük bi yalan Mutsuzluk?işte o bnm dünyam

SENİ SEWDİM MEYHANECİ ZENGİN OLDU

ruhum karanlıklara kalbim sana ait...

al kalbimi gönlün olsun alherşeyi gözün doysun şimdi başka kollardayım bu da sana kapak olsun

Dünyaya geldim nefret ederim gülmedi benim kötü kaderim sevilmedim ki bende seveyim dünya yalan ben NEYLEYEYİM

aşkıma bir ceza ver kalbim seni sevmesin yalan aşklarada allah muhtaç etmesin....

Dely Dely A$ıq ßiraasda Karışıkk Onu Çok Sewio Ona Ölüoo Çok ÖSlüyo Onsuz 0lamıo Onu Hayata Baqlayan Tek $eyhh

#_ Sana FazLa qéLdiqimi havLayaRak déqiLdé konu$aRak söyLéméyi dénéséydin İçimdéki Hayvan Sévqisi ßu kaDaR azaLmı$ oLmıCakTı _#

sen sevme sevdigimi bil yeter

sebepsiz yere gözler ağlamaz...

kaderimse çekerim çilemse gülüp geçerim.

Gözümde sn kalbimde aşkın ruhumda sevgin vardı..Ama artık gözümde yaş kalbimde acı ruhumda nefret var..!

SeVİYORUM SEVMENİN ACI OLDUĞUNU BİLE BİLE AMA YİNEDE BİR UMUT BELKİ SEVEN SEVİLİR DİYE?

simdi okadar zor ki geri donmek seni unutup baskasini sevmek ama biseyi anladim cook zormus sevilmmekten sevmek

BENİM YOKLUĞUM İÇİN AĞLAMAYACAKSIN BİLİYORUM ÇÜNKÜ SEN DÜNYANIN YALANISN...

sen beni sevmesende ben seni seviyorum biliyorum ve seni hep seviyorum aşkım canım diyorum ama sen nafileeee

bizim gibilere aşk yasak!!!

AdAm OlMaK iÇiN cÜzDaN dEğİl vİcDaN gErEkİr

seni sevdim için özür dilerim

bir gün herşey tersine dönünce kararacak hayatım sesizlikte boğuşurken karanlığa mahkum olacağım....

sErSeRiYiZ AmA DeLiKaNlI gİbİ sEvMeSiNi BiLiRiZ...

Karların üzerindesin, donmak üzeresin, tatlı bir uykuya daldığını zannediyorsun ama ölmek üzeresin farkında değilsin

İSYANIM VAR ALEME GÜZELİM

şιм∂ι кιм ¢αη кαтα¢αк ¢αηıмα ѕαяıℓıρ кιм уαтα¢αк? вιтмισя кανgαм, кα∂єяℓє αяαмı кιм уαρα¢αк !!!?

ѕєη вєη∂єη αуяıℓıяѕıη αмα вєη ѕєη∂єη αѕℓα αуяıℓмαуα¢αğıм

●ѕєνιуσяυм ѕєνмєηιη α¢ı νєя∂ιğιηι нєя ѕєνєηιη ѕєνιℓмє∂ιğι вιℓє вιℓє ... αмα уιηє ∂є вιя υмυт тαşıуσяυм .вєℓкι ѕєνєη ѕєνιℓιя ∂ιуe **gamzelimm**

SeviYoRuM Seni anLa

Seni tanıdıgımdan beri hep içim neşeli ama seni na zaman kaybettim içim acı ile dolu

♥️♥️Ñєяdє yi†iяsєм hєp گےєndє ßµℓµyoяµм ßåşℓångıçℓåяıмı گےєnsє hiç ßi†мєz gibi ßєndє oynµyoяsµn †üм گےåkℓånbåçlårını♥️♥️

----------------çıкмαzℓαя∂αуıм-ιѕуαηℓαя∂αуıм-тяιρℓєя∂єуιм----------------üѕтüмє gєℓмєуιη…

●●●мυтℓυℓυк вιℓє α¢ı ωєяισ ¢üηкü ѕσηυ ωαя вιℓισяυм●●●

w@rlığımla kıYm€t b!Lm€y€n! yokLuğuML@ ızdıR@p ç€kt!r!r!mm...!!

sevgin bu kadarsa üstü kalsın!!!

öуℓєвι güℓüмѕєкι ...güℓüѕüη тυтυкℓαηѕιη...вαкιѕιη уαѕαкℓαηѕιη... ∂αg ∂αg σℓмαктαη υтαηѕιη..

๏๏öℓüм υукυ gιвι тαтℓı σℓѕαу∂ı,мєzαя тαşıηα тαтℓı яüуαℓαя уαzıℓıя∂ı..!

SeN YaLaNlArLa aŞk SAtAnLaRıN TeK AdResİ..!bEn eN SoN SAttIğIn AşKıN Ta KeNdİsİ....

_KaDeRi YaZaN KaLeM HiÇ BiTMeZ Mİ?_

acılarım bana yeter bide sen gelme üstüme

aRtıq hayaT anLamsız qeLioR beDenime...VaqiD qeLdi diYé düşüNüoRm qenDi qenDime...!

Haksızlıqıda koydum bavula. Yanlızlıqıda aldım yanıma teşekkür ettim her şey adına. Gidiyorum gidiyorum bitmiyorum...

ElİmDe Deİl UnUtAmAm SeNi... KaLbiM YıKıLmIş ViRaNe GiBiYiM!!!

HERŞEYİN BİTTİĞİ YERİM AŞKI İÇİME GÖMERİM AYAKTA DURMAYA HALİM YOK GİNE KOŞA BİLİRİM

BEN SENİ AFFETTİM SEN BENİ AFFETTİNMİ SEVGİLİM

αşкıм вİттİ вυηDαη ѕσηяα çєктİη gİттİη вυηυ кαвυL єт уαşαηαηLαяα ѕαуgıη уσкѕα αL ѕαηα вєηDєη αDυкєт (:

BeyNimdeKi Tek Güc oLan NefretiME Thank yoU… NefretiMi cekeMeyeN HerkeSe Fuck yoU

˙·٠٠•● Her Ask bir mavi Masal..anlatilmayan ●•٠٠·˙•

.»-(¯`v´¯)-» s.ç.s.d»-(¯`v´¯)-» †маѓїјцапа †  Gerçek Her Zaman Dogru cevaptır!

Günsy = yalan herzmn dogru kacamaktir

Aşkın Bir klavye Gibi Bastıkca Seni atırlıyorum…

Öyle kuru kuruya alıp kaçmayın yorum azmazsanız küseriz site olarak :) hangi sitede bu kadar nick var haksız deil miyim ziyaretçilerim ..

Gülüşüne Bir Kurşun Sıksa Da Ölüm, Unutma;Umuda Kurşun İşlemez Gülüm!

Seviyorum DeLü Gibi öLüMüNe YaSıyorum AcıSını BiLe BiLe SeVaBıNı GüNahıNı CekiYoRum....

Boshwer, HepaynI MaSaL. “Hayat ve Ben” işte hepsi bu kadar…

ŠęηΐηĽę¬ĩŁķ¯Đĕƒâ¯ŐŁŭγσЃù쫧ąŊã|

† маѓїјцапа † | ßèи ßιқтιм аŕтιқ ] : Gіdiџогцź ōĿцмé...џоĿсцĿцқ мéźåřå...

[˙·٠٠•●Ben maviye sonsuz bir anlam yükledim, seninle ilgisi yok...  ·٠٠•●

>>>ιηѕαηℓαя gєçιуσя нαуαтıм∂αη...¢αηıм ∂є∂ιgιм...вєş ραяα єтмєѕ ιηѕαηℓαя....!!!<<<

Senin askinada sanada lanet olsun ... karanlik gecemdekii tek mumu söndüren düsmanimsin bir zamanlar askim dedigim seytan....

Seninle sona eren askimiza,hiçte ûzûlmûyor aglamiyorum.Askimiz zaten bastan yokmuski.Geç anladimsada,yillardir yalan olan sevdandan,tam tersi,kurtulduguma seviniyorum.Sana neye ûzûldûgûmû sôyleyeyimmi?YILLARDIR SENIN UGRUNA BOSA HARCADIGIM ZAMANA.

Hayatin en hüzünlü ani sevdigin insanin buna hic degmedıgini gördügün andir ve en büyük kaybin onun icin harcadigin zamandir.

Biktim yalan a$klardan biktim anlamsiz bo$ laflardan biktim böyle dünyadan biktim böyle sevdalardan..

SEN BENİ ÖYLE BİR HALE GETİRDİNKİ DOSTLARIM BİLE BANA GÜLDÜ .BEN SENİ ÖYLE BİR HALE GETİRECEĞİMKİ DÜŞMANLARIN BİLE SENİN İÇİN AĞLAYACAK.

Kalbim senin için atıyor gözlerim senden baskasını görmüyor...Galiba ben aşık oldum

Aşk dolu bir baharsın, Kalbimdeki aynaya, Birde baktım sen varsın...Bütün arzum emelim,Seni sevmek olacak.En güzel mutlu günler,İkimizin olacak....

O kadar dolmus ki sevgin gönlüme, baska bir seviye yer kalmayacak kadar. O kadar sevmisim oysa seni, mevlamdan sonra tapacak kadar....

Sen bir yıldız olsan, gökyüzü benim. Parlaklığına fazla güvenme, kayar gidersin. Unutma ki güneş doğduğunda sen bir hiçsin, sen benim nefretimsin!

Yalan sevgilerin, tuzak bakışların, sahte gülüşlerin olduğu yerde buldum seni herşeyi kaybetmeye değecek kadar kıymetlisin...

KiMiNe GöRe PiSiKoPaT?Z KiMiNe GÖRe SeRsSeRi,KiMiNe GöRe ZaWaLL?Y?Z KiMiNe GöRe DiLeNCi,KiMiNe GöRe AdAM?Z KiMiNe GöRe ZiBiDi AmA SeN WaRyA HaN?MeFeNDi Sen

LaF SoKMaYa KaLKMa KaPaK oLuRSuN uĞRaŞMa eTiKeT oLuRSuN YaVŞaMa KöPeK oLuRSuN aDaM oL BeLKi YaNıMDa YeR BuLuRSuN

Sanma ki aşkınla delirdim şimdi, nefretim bağrımda hançer misali gezerim, bu satırları okursan çok daha iyi anlarsın beni NEFRETİMSİN artık SEVDİĞİM değil!

Çok sima tanıdım yüzlerini aklıma kazıdım adı anıldığında dostum dedim adım anıldığında tanımam dedi

Pişmanım Herkezi İnsan Sanıpta Saçmaladım....

Bu Aşk Havuz ProbLemi,Yeni fark ediorm!Yazmıştım denkLemini,Girdim Yüzemiyorum!

İtiraf EttiM KendiMe; Seviyormuşum MeĞeR Diye...Sonra GüLdÜm HaliMe ÇoCuK MuSuN KıZıM DiE

İçimin en iç yanı bendeki bir enkaz yığını Seni terk etmenin bile başkaydı tadı!Sana hasretlenmek ztn bana mübahtı.Baksana bu ayrılık ikimize de çok yakıştı..!

Sen benim farkımı fark edemedin ama artık farK etsende fark etmez çünkü benim farkımı farK edenler senden çok farklı

Acı Msn Nickleri

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası