ŃǺ§Č€йŦ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ŃǺ§Č€йŦ

nascent

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Artist Msn Nickleri

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
nascent
yönetici
yönetici
nascent
http://ultra.turkforumpro.net
MesajKonu: Artist Msn Nickleri Artist Msn Nickleri Icon_minitimePaz Şub. 01, 2009 11:33 pm

Seni diyerlerine benzemediğin için sevdim ama görüyorumki sende onlardanmışsın!!!!
sEn bU KaLbiN BiTaNeSİsİn

ayrılsak bile bugün ağlarım yarın gülerim biras küser sonra affederim belki dönmek isterim ama dönmem bn böleyim fazla zora gelmem..!

yazdığım kitabı okuma bana..

ßu чα$αм вεйĩм кuяαℓℓαяĩ вεй кøчαяĩм вεй чα$αяĩм ώε вεdεℓĩйĩ вεй ödεяĩм ßu вεйĩм нαчαттα кĩ duяu$uм,ώαяℓĩğĩм,ĩspαтĩм.

KimSe Beni Sevmiyør Çünkü , Ben farkLıYıM. Bende kimSeyi SevmiyOrum Çünkü hepSi aYnıLar ..

BaTaN gUnEs uMuD oLsUn DoGaN gUnEs mUtLuGuN oLsUn

αяα∂ιğιη_şєуιη_∂єğєяι_αяαякєη_νєя∂ιğιη_∂єğєя_к α∂α∂ ιя.....

Sn bnmSiN bnm kaLacaksn..

ceWaßını aLamadıım SoruLar waR hayaTtan..ama oLsun heR soruma cwP buLaßiLseedim hayaTın 1taDı kaLmasdıqi..

ßéN AdI YaLaNa KaRıŞıP AsLıNDa DoĞrU oLaNLaRDaNıM!!

//·· ßaNa zoRdan söz EtMe! zaten TA KENDİSİYİM!····»

alemi alem yapan 3-5 çakalsa krallık bize yakışmaz

ecelle sözlü ölümle nikahlıyız tesadeüfen doğduk yaşamak zorundayız degılmıdir sonumuz bır avuç toprak olumde yoktur korkumuz tek korkumuz sadece unutulmak..

Ortamın Bittigi Yerde Bis Başlarız Seklimiz İçin Ölür Tarzımız İçin Yaşarız

kimisi kırdı umudu.. lakin kiminin sahip olduğu tek şey oydu.

iѕмiηi νєямєк iѕтємєуєη мѕη кυℓℓαηı¢ıѕı..

EYTTTTTTTTTTTTTT...... MERABA ARADAŞLARRRRRRR

ŞıMARıĞıM UYsaLıM İsTeYince LaF SoKarıM cok HAssAs ve ALıNGaNıM ÇöZeMeZsiN BeNi BeN ZoR oLanLarDaNıM.!!

artistsen napalım bizde artisizz

ELİNİ TUTUNCA SEVİYORMU sandın?ÖPÜNCE EVLENECEKMİ sandın?bak kızım 2009 yılındayız SEN ERKEKLERİ ADAM MI sandın?:):)

Beni sewmiyenlere inat sewmeyin beni ulen hayat

Artistlik yapma bana çarparım ağazının ortasına...

Ø oDµñ ßêNï @$@R ßiR VµR$am ƒêLêGï Şâ$âr DêLïKâNLÎ Kı§LâR MâNïTâ§ıZ yâŞâR

Nedersen de olmaz.Kimse sana inanmaz.Yalncının tekisin.Ukalanın birisisin...

ARtisT dEğİliM aMA mÜKEMMEL olmak KanIMda VAr

AşIk OlUp DeRt ÇeKeCeĞiMe NeZlE oLuP BuRnUmU çEkErİm...xD

ben seninle topraga giderim diyenleri çok gördüm ben öle diyenleri hep yannız toparaga gömdüm

kaLbiin Giibii SEVGİİN yaLann !

ölüm nedir ki sonu gelmeyen tatil okul nedir ki gençligi öldüren katil

BUGÜN TAM HAVANDAYIM ŞİMDİ SUSUNDA TADINI ÇIKARTAYIM..!!

Senin adın varsa benim namım var senin carizman varsa benim şeklim var senin kalbin varsa benim aslan gibi yüreqim var...

vєвαLı вir нücrє giвi vücuduмα giriyor ‘вuz’ soğuğu duyguLαr

düşüмdє isтαивuLuи dörт вir yαиı sєиiиLє кαpLı

yürєğiмdє göмdüм sєиi söкüp αтмαк мüмкüи dєğiℓ yαиıмdα oℓαмαsαиdα rüyαℓαrıи yєтєr bαиα

yα вєи fαzLαyıм вu düиyαdα yαdα вu düиyα sєиsiz fαzLα вαиα sєутαиıи тєк güиαнı мєℓєgє σℓαи αşкıумış...

ߣnİm Rahat £ttİĞİm Y£rd£ Kİms£ İstİrat £d£m£z.. k£yf£ K£d£r Kralina Deyİl Alayina Gİder...

Delikanlılık ne racon kesmek ne adam dövmektir, delikanlılık koltuğuna bi ekmek alıp evin yolunu tutmaktır..

Dünün Hatasını Bana Sormayın.Doğruya Yanlışa Kafanızı Yormayın Bakın Dalganıza Canmı Sıkmayın.DOĞRUDA BENİM YALANDA BENİM...

YaŞamak İÇİn Yalvarmadık .. Ölmek İÇİn Yalvarmayız !!

HAYAT BİR HİKAYE,HERNEYSE FAZLA UZATMAYIM...

iSTANBuL CoCuĞuYuZ BiZ GüNGöRMüŞüNDeN HeMDe İZBe KöŞeLeRiNDeN DoĞuP LaGa LuGa YaPMaYa GeLMeDiK BuRaYa

Usturama Jileti Takarım.Gövdeme Derin FaçaLar Atarım İstersen KraL Ol Farketmez Senide Mermi Manyağı Yaparım

DaLımı Kıranın Ağacını Kökünden Sökerim

Kız diye önem verenin... Güzel diye Kaşar sevenin... Para diye dost satanın.. Sultan olsa tahtını Kral olsa devletini beceririm

KIM DEMISKI SARHOSLUK KÖTÜ SEYDIR .. OYSA BEN HERSEYIMI AYIKKEN YITIRDIM

Derdi Olanı Dinlerim Derde Yol açanı siler Geçerim

HaksIzLIk Önünde EgiLmem Çünkü HakkImLa ßeraßer Gururumuda Kayßetmiş Olurum..ßen Tekim ßenim ßeyaz Sayfamda KaLemimde

Ya Tam Susturcağım ya Kan kusturucagım Ezanla başladım Selayla bitircegim isteğine deil alayına gidecegim...

GüŁεяεК КαybεŦŦiКŁεяiήi AğŁαyαяαk Кαzαnαmαzsıή

кαç ѕαтıя уαzıℓα¢αк кα∂єя кιтαвıηα νє кαç ∂υα є∂є¢єкѕιη тαηяıηα,кαç ∂αмℓα gözуαşı ∂öкє¢єкѕιη υğяυηα؟кαç уαяıη вєкℓєує¢єкѕιη؟

кαç тαвυт göмüℓє¢єк уєяαℓтıηα νє кαç кιşι gι∂є¢єк нαвєяѕιz υzαкℓαяα? кαç уαℓαη уıкα¢αк güνєηℓєяι?

hayatı göz yaşlarınla ödüllendirecegine gülücüklerinle cezalandır

B¡ттім Tüкэиdім Aятικ● Hачатιи Ѕоиυиа 5 каLа , GэL Dэŝэм • Gэl¡я міѕіŋ???

< .. > ßi gün KabALık ederSem.. haberSizce Cekip Gidersem... yaNLızLığım Size ! emaneT

Вιяâkмâk ỌkâDâя kоℓâỳмι Ŝєпι ŜєωDιkтєп Sọпяâ

çéKiNMé éSKiC! iÇéRi ßuYuR ßuRaDa ßiR aŞKıN aTéŞi uYuR ßaKTıKÇa iÇiMiN YaNgıNı ßüYüR aL qöTüR éSKiCi ToPLa Né VaRSa ..

sEn bEnİm fArkImI fARkeTmeDiN AmA ArTıK FaRKeTseNde faRKeTMeZ ÇüNkü BeNiM FaRKımı FaRKeDeNLeR SeNdEn Çok FaRKLı...!!!

ҳ̸Ҳ̸ҳ нιç кιмѕєує нαкєттιğιη∂єη ƒαzℓα ∂єğєя νєямє уα σηυ кαувє∂єяѕιη уα ∂α кєη∂ιηι мαнνє∂єяѕιη ҳ̸Ҳ̸ҳ

kimisi kırdı umudu.. lakin kiminin sahip olduğu tek şey oydu

Benİm NedeNLerİm Senin NedenLerin...

''Gel KaLBiMDe YaŞa KiRa iSTeMeM''

aKLiMDa_KaLaN**GiDi$iN_DeGiL**GeRi_GeLMeYi$iN

HaYaTTa HiC SeVMe SeVeRSeNDe BeLLi EtMe CüNKü SeVeN SeViLMeZ SeViLeNDe KiYMeT BiLMeZ

a$klma b!r céza vér kalb!m sén! sévmés!n,sén!n yalan a$klna Allah muhtaç étmés!n..

Há¥áT ¥íÑé...; qíRí$, qéLí$mé, SoNuÇ.. qírí$ ; ÑéDéѧíZ... qéLí$Mé ; úMíT§íZ...§oÑuÇ ; GéRéK§íZ

zde BiliRdik SevgiLiye PıRLanTa ALmaSını...Ama DosTlarımız Açtı Yedİk içtİk PıRLanta PaRaSıNı....!!!

HeR Söze VeReceK CEvABım VaR...Ama bi Söze BaKaRım Söz mü die BirDe SöyleyeNe BakaRım Adam mı die...!!!

DaHa BoYuN bi karış Beyfendi OLmaYa çalışş.. PeşiMde DoLaşma OtuR DeRsİNe Çalış ....!!!

AŞk İlK OkUlDa YÜREk KıPıRTıSı OrTa OkULDA DuDAk ŞaPıRtIsI

En BüYÜk YaLnCı KmDr...?? ---En ÇK KnDİnDEn BAHsEDEn

AmACım Senİ KnDİMe BaĞlaMak OlSaydı Kİ Bu ÇK Kly OlurDu .... Bn SEİN SEvMeNİn TADıNı ÇıkArIORum DEDİm VE YPTım..Sen ŞİmDİ YokSn Bnİ ALLaSz Bİ KUla SAtttın HELAl OLSUN

ÇOk KıRdın Şu KlBİMi Bn SevDm Sen KçTn.. KaPaNMış YaRaLarImı BN SArDm Sn AçTn.. SeVMeYi BİlmİoSn Suç BndeMi..? Ne YpAYım SevMeDn.. SevMeYn Ne BİlSn BaNa Aşktn Söz EtmE.. SevmEk Kİm Sen KİmSİn.......!!!!

GerÇk Aşk TıPKI PeRiLer ciNLer GBİdr HerKes BaHsİnİ EdEr AMa GöZÜyLe GöRMş Oln Pk Azdır

BN Ne ŞRfSzlere Şİir YaZdM Şİir GİBİ OKUMAdı.. Bn Ne ŞRfszLere GöNül VeRdim HİçBİrİ adaM GBİ SevMedİ

Sen KeNdİ ŞeReFİnİ 3 KuRuŞa SaTaCak KaDar BaStSen..BndE O ŞeREFi SaTın ALaCak KdR Büyüğüm..

son sölediklerim aklından cıkar çünkü gecerli degil onlar İkinci Bİ SeVgİyi BuLaMazSAk BİrİnCİsİne uZun SÜre BaĞLı KaLıRız...

baska kimseyi sevemicek benim onu sevmedigim başka kimseyi göremicek beni onu görmek istemedigim gibi

kolpa olan doslarım bu sözleri yesin gözlerini kacırmadan kullak verip dinlesin gun batımı ben ayyaşım bir köşe başında kaymışım

inlermeler fazla sürmez bu rap burda bitmez duygusala baglamısız tekbir cifli yetmez

gülde güleyim sevde seveyim ölde öleyim senin için sensiz ben bir hiçim dostlar namertler hepsi sertler

ölüm yakın görüyorum izlerini haydi son defa tutayım ellerini

tutamadıgı verdigim sözlerimi silmedim yaslı gözlerini

gidersende geriye dönme dönersen de üstüne fazla bir sey giyme

ask dedigin yalan olmam ona teslim

arabam yok ama sesimi kesmeyi bosuna esmeyin dönmesemde rapten vazgecmeyin

kac sokak var gördügümde agladım bilirmisin yanlızlıktan migdem bulanır geldesem gelirmisin

aglarım kimseler duymaz sesimi hakırırım yıldızlara ismini

dunya içinde bir alt küme sucun mechul gidersin güme

dunya koca mekan acıması binlerce insan sokaklarda savunmasız bursa

askını söle bana fiyatı ne kadar ben deki yürek ulan allahına kadar

ben degildim onlar oldu vefasız ben sefildim gecelrimde onlar kaldı cezasız

kader yazılmıs magdem oynamak düşer derdi içime atmak ya kanser yada verem eder seni unutmak ister bu esralı gözler

Gecmişimi gölgeye teslim etim

Kalbim eski dosta küser bu muhabbet burda biter

Tek bir ihtimal var desem yerli yalaka sensin

Rap hayatını tek parçamla bitiririm yeminliyim

Benimle ay lı ben li konuşma dilini keserim

On bin resme dahil olsan ben veririm en iyi pozu

Artist Msn Nickleri

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası